‘’Artırılmış Gerçeklik’’ (AR) teknolojisi ile kullanıcılara bulundukları gerçek mekânlar içerisinde 3 Boyutlu sanal pastalar tasarlayabilmeyi sağlayan ‘’AR Cake Maker 3D’’ mobil uygulaması Appstore market’te yayınlandı. AR Cake Maker 3D dünyada ilk olarak kullanıcılara Artırılmış Gerçeklik (AR) modunda kişiselleştirilmiş 3 Boyutlu sanal pasta ve tatlı tasarlayabilme imkanı sunan mobil AR uygulama olma özelliğini taşıyor. ‘’AR Cake Maker 3D’’ ile hayalinizdeki pasta tasarımlarını yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayarak sanal dünyadan gerçek dünyaya taşıyabildiğiniz eğlenceli ve yenilikçi yepyeni bir deneyim.

Onlarca farklı pasta kalıbı seçeneği, dekorasyon süslemesi ve birbirinden değişik hareketli animasyon ve efektler ile hayalinizdeki pastayı ‘’Artırılmış Gerçeklik’’ (AR) teknolojisini kullanarak tasarlayabilirsiniz. Sanal pasta tasarımlarını gerçek fiziksel dünya üzerinde görüntüleyebilme ve etkileşime girebilme özelliğini sağlayan uygulama, kullanıcılara benzersiz bir AR deneyimi sunuyor.

Doğum Günlerini Artırılmış Gerçeklik (AR) Pastaları İle Kutlayın!

‘’AR Cake Maker 3D’’ içerisinde pasta süslemeye yarayan onlarca farklı türde 3 Boyutlu meyve, şekerleme ve dekorasyon ürünü bulunmasının yanı sıra pasta kalıpları üzerlerine eklenebilen yazı ve rakamlar ile kullanıcılara sınırsız bir kişiselleştirilmiş ürün yaratma imkânı sunuyor. Artık sevdiğiniz kişilerin doğum günlerini veya farklı türden özel günleri, onlara özel hazırlayacağınız pasta tasarımlarının yanı sıra, pastanın üzerine yazacağınız mesajlar ile çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Şu anda sadece Appstore’da bulunan uygulamayı çok yakında Google Play market üzerinden de indirileceksiniz.

Uygulama İndirme Linki:

https://apple.co/2AQVpdc

Youtube Tanıtım Video:

https://youtu.be/Qv7xupGuriQ

Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) / AR teknolojileri hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın