HoloNext, Artırılmış Gerçeklik ve Karma Gerçeklik alanlarında ürün ve yazılımlar geliştiren bir yüksek teknoloji firmasıdır. Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) tabanlı oyunlardan online alışveriş uygulamalarına ve AR eğitim içeriklerinden Endüstri 4.0 çözümlerine kadar markalara yönelik proje ve çözümler sunuyoruz. HoloNext olarak ayrıca kendi bünyemizde geliştirmekte olduğumuz Yapak Zeka tabanlı SLAM (Simultaneous localization and mapping) takip teknolojisini küresel endüstrinin kullanımına sunarak, Artırılmış Gerçeklik ve Karma Gerçeklik alanlarında lider teknoloji firması olmayı hedeflemekteyiz.

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK (AR)

Artırılmış Gerçeklik (AR) çevremizdeki dünyada algıladığımız fiziksel unsurların, bilgisayar kaynaklı grafik, video, ses, GPS vb veriler ile birleştirilmesi sonucunda oluşturulan, gerçek zamanlı ve etkileşimli bir deneyim türüdür. Gerçek dünya üzerine sanal veriler eklenerek zenginleştirme yapılır.

DETAY

SANAL GERÇEKLİK (VR)

Sanal Gerçeklik (VR) bilgisayar ortamında sanal olarak yaratılmış verilerin, kullanılan donanımlar sayesinde görsel, işitsel ve hatta dokunsal olarak desteklenerek kullanıcıya yapay bir gerçeklik sunan, etkileşimli sanal bir deneyimdir.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

DETAY

KARMA GERÇEKLİK (MR)

Karma Gerçeklik (MR), Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik teknolojilerinin tüm özelliklerini kapsayacak şekilde, sanal dünya ve fiziksel dünyanın iç içe geçmesinden ve bir araya gelmesinden oluşur. Giyilebilir bilgisayar donanımları ile sanal ve gerçek dünya unsurları birleştirilir.

DETAY